#HappyNoise

A good compilation tape, is hard to do. You’ve got to kick off with a corker, to hold the attention, and then you’ve got to up it a notch, and you can’t have white music and black music together, unless the white music sounds like black music, and you can’t have two tracks by the same artist side by side, unless you’ve done the whole thing in pairs, and … oh there are loads of rules.

Nick Hornby, High Fidelity

#HappyNoise to autorski program Bisiora, którego do tej pory mogliście posłuchać w każdy poniedziałek po 20.00 na antenie Radia MUZO.FM Po kolejnym Order 66 HappyNoise trafił do garażu. Wszystkie nowe programy dostępne są tutaj. Bierzcie i słuchajcie z tego wszyscy 🙂

Program był kontynuacją audycji Poduszkowiec, która przez wiele lat pojawiała się na antenie Eski Rock.

Co tydzień mogliście wskoczyć w świat zakurzonych winyli i najnowszych kawałków szeroko rozumianego popu, rocka, alternatywy, indie i electro.

Na początku każdego #HappyNoise pojawiał się zderzak przedni. To kawałek Porno For Pyros Pets, który towarzyszy Bisiorowi od czasów programu Rock’n’Manahattan, nadawanego w latach 90-tych na falach legendarnego Radia Manhattan. Podobnie jest ze zderzakiem tylnym – The Farm All Together Now. Kolejną stałą składową programu jest maszt środkowy. To od wielu lat jeden z kawałków Foo Fighters. Maszt co tydzień struga Bob Budowniczy PaBin z Twin Peaks pod Łodzią, który okrasza swoje wybory listem do Happynoizjan. Nad przebiegiem odtwarzania, w chwilach wolnych od podróży, czuwa Samozwańcza Pani Kustosz Muzeum Poduszkowca Ania T.

Wszystko pomiędzy jest wynikiem chwili, nastroju, okoliczności. Tych wszystkich rzeczy, które scalają doskonałą kompilację muzyczną.

Nowe programy dostępne są —> tu

Archiwalne programy znajdziecie na stronie Radia MUZO.FM w dziale podcasty — > tutaj